DOPLNKY

Ručne vyrezávané bytové doplnky na mieru

Ručne vyrezávané bytové doplnky na mieru

Ručne vyrezávané bytové doplnky majú obrovské čaro. Jednak sú vyrobené presne podľa vašich predstáv  a vždy sú jedinečné a nenapodobiteľné.

Pri zameraní našej tvorby sa nezaoberame výhradne len poľovníckym  nábytkom a reliéfmi, dopyt klientely sa zaujíma aj o interierové dopnky. Dopnky sú súčasťou priestoru, v ktorom človek trávi chvíle súkromia. Spestrujú čas v interieri. Poľovnícke interierové dopnky môžu byť drobnosti, miniatúry alebo dokonca veľké sochy, súsošia a podobne. Dopnky

možu byť z jedneho materialu ako je napriklad drevo, alebo v kombinacii s iným materialom  (železo, sklo, textília, parožie).

Pri výrobe doplnkou mame neobmedzené možnosti ci už je to tvar či veľkost, sposob opracovania, sposoby povrchovej upravy, napaditosť nemá obmedzenie my čerpáme z prírody a z prostredia poľovníkom známeho. Pri dopnkoch sa vieme prisposobyt predstavám zakazníka, poprípade poradit o vhodnosti a dotvoriť dielo tak aby splnalo v priestore proporčné a aj hodiace sa prvky. 

ručne vyrezávané bytové doplnky

100% ručne vyrezávané

Naše bytové doplnky sú všetky vyrábané ručne a presne na mieru a podľa predstáv zákazníka. Práve to zaručuje, že váš byt bude jedinečný a neopakovateľný. Môžete si byť istý, že rovnaký doplnok nenájdete nikde na svete ako pri kopírovaných a strojovo masovo vyrábaných bytových doplnkoch. Našu predošlú tvorbu si môžete pozrieť aj v našej galérii.

Close Menu