NÁBYTOK

Skrášlite svoj nábytok ručne vyrezávanými motívmi

Ručne vyrezávaný nábytok s prírodnou a poľovníckou temátikou.

Ručne vyrezávaný nábytok vdýchne vášmu interiéru dušu. Pri výrobe nábytku z touto tématikou je neobmedzený výber drevorezieb, ako zdobenie častí nábytku. Ten je však vyrábaný podľa predstáv zákazníka. Každá drevorezba je originál a je vytvorená na mieru. Vyrábaný poľovnícky nábytok je len z bukového dreva, čo nám umožňuje dbať  na kvalitu diela, pri čom nám tvrdosť dovoľuje vytvoriť množstvo detailov. Na základe jeho husto-rasteného vlákna sa dá využívať veľké množstvo rezbárskych techník a spôsobov opracovania dreva.

Drevorezba reliéfy

Kvalitné materiály

Náš nábytok je cisto z prirodného materialu co ho robí zdraviu nezavadným. Poľlovnícky nábytok a rezbárske výrobky sú vyrobené z bukových priebežiek,ktoré sú lepené a susene na 9 –  11 % vlhkosti, co je vhodne do interieru. Naše výrobky niesú z reziva ale z lepených prvkov pričom sa zabrani ohýbaniu dreva pri zmene teplot v  interieri. Najčastejsie používané hrúbky pre nábytok a drevorezby 30 – 40 mm. Naše výrobky su vhodné len do interieru nie do exterieru. Povrchovú úpravu robíme morením drevorezieb, olejovaním a voskovaním,čo zakonzervuje povrch dreva a zabrani deformacii materiálu.

Prírodné motívy

Naše motívy pri tvorbe nábytku sú zamerané na prírodu a zver aby čo najviac skrášľovali priestory poľovníkov a poľovnícke miestnosti. Snažíme sa čo najlepšie  zachytiť kontúry flóry a fauny pri vyrezávaní nábytku aby naša práca čo najviac ulahodila oku zákazníka. Naše predošlé rezby si môžete pozrieť aj v našej galérii.

Vyrezávaný nábytok
Vyrezávaný nábytok

Ručná drevorezba

Každý jeden kus z našej výroby je originál. 100% je ručne vyrezávaný z tvrdého dreva. 

Close Menu